2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Konin
Katarzyna
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Klienta I RYŁKO I Konin

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

RYŁKO jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży obuwniczej w Polsce.  Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Od 60 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością i ponadczasowością naszych modeli. Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Łączymy osoby, które żyją z pasją, kochają modę oraz z optymizmem patrzą na świat. To dzięki ich energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej! Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Do naszego  zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w salonie Ryłko - Konin

 Wymiar pracy: pełen etat

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy

  • Praca według procedur obowiązujących w firmie

  • Dbanie o wygląd i estetykę salonu

  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie przesyłek między salonami

  • Obsługa kasy, przyjmowanie zwrotów oraz reklamacji

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz otwartość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość trendów mody będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • Szkolenia wprowadzające oraz rozwijające kompetencje

  • Możliwość rozwoju - 90% to awanse wewnętrzne

  • Prezent na urodziny

  • Spotkania integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Zniżki na produkty firmowe

Dla nas praca to pasja!

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do zespołu Ryłko aplikuj już teraz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 912651417