2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bolesławiec
Dodane 16 kwietnia 2024

Doradca Klienta Moda Męska VILLARO Bolesławiec

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VILLARO - Producent odzieży męskiej (codziennej i okolicznościowej) z własną siecią salonów sprzedaży – poszukuje kreatywnych, gotowych na nowe wyzwania i zorientowanych na wyniki osób, na stanowiska – Doradca Klienta Salon Firmowy BOLESŁAWIEC.

Zakres obowiązków na danym stanowisku:

- kompleksowa obsługa klienta - pomoc w wyborze stylizacji odpowiedniej do okazji i sylwetki

- kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy, budowanie autorytetu profesjonalnego Doradcy Klienta

- dbałość o porządek i odpowiednią ekspozycję towaru

- zamawianie i przyjmowanie towaru, inwentaryzacja, obsługa reklamacji

- obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego

- zorientowanie na wynik i realizację planów sprzedaży

Wymagania stawiane kandydatom:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- ambitne podejście do osiągania założonych celów

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie, cierpliwość

- kreatywność, znajomość trendów i zainteresowanie modą

Oferujemy:

- umowa o pracę

- motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia od obrotów)

- zapewniamy stabilną pracę w przyjaznym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole ludzi

Prosimy o składanie aplikacji ze zdjęciem.

Prosimy o składanie aplikacji podpisując załączany dokument " CV imię i nazwisko"

Pracownicy w salonach firmowych VILLARO są objęcie programem audytów Tajemniczego Klienta - nowozatrudniona osoba, również będzie brała w nich udział.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 732666027