2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radom
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca klienta/handlowiec

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

DORADCA KLIENTA / HANDLOWIEC

miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w salonie podłóg i drzwi

  • doradztwo techniczne

  • przygotowywanie ofert handlowych i zawieranie umów

  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

  • eksponowanie i uzupełnianie brakujących produktów

  • dbałość o porządek i wizerunek w salonie sprzedaży

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawa + premia

  • przyjazną atmosferę pracy w atrakcyjnym otoczeniu

  • szkolenia produktowe

Oczekujemy:

  • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych

  • umiejętności negocjacji

  • znajomości obsługi komputera

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy

  • Prawo jazdy kat B

  • doświadczenie w branży podłóg i drzwi będzie dodatkowym atutem

  • Praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 oraz 10:00-18:00 i co druga sobota 9:00-14:00

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 915347905