2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Dodane 17 kwietnia 2024

Doradca Klienta HAIR SHOP Riviera

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

HAIR-SHOP - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, istniejemy na rynku już od ponad 15 lat, zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do włosów. Poszukujemy osób na stanowisko Doradcy klienta do naszego oddziału w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni (Wzgórze Św. Maksymiliana).

Opis stanowiska :

· aktywna obsługa Klienta oraz doradztwo

· dbanie o ekspozycje asortymentu na sklepie

· dbanie o porządek

· sprawdzanie i rozkładanie dostaw

· odbieranie telefonów od klientów

Oferujemy:

· pracę w stabilnej firmie

· elastyczne warunki pracy

· pracę w miłej atmosferze

Wymagania:

· komunikatywność i chęć uczenia

· miła aparycja

· poczucie estetyki

· sumienność, punktualność

· umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy

· mile widziane doświadczenie z obsługą klienta

· mile widziane zainteresowanie w dziedzinie fryzjerstwa / ukończona szkoła fryzjerska (nie jest to warunek konieczny)

· dostępność w weekendy (2 weekendy w miesiącu).

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 912399488