2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds opieki medycznej

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jeśli szukasz pracy, która daje Ci możliwość nieustannego rozwoju w firmie o najbardziej rozpoznawalnej marce w Polsce, cenisz sobie niezależność finansową, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi to jesteś idealnym kandydatem.

Twoje zadania:

-Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych

-Prowadzenie rozmów i spotkań handlowych

-Badanie potrzeb klientów oraz wsparcie w doborze najlepszego rozwiązania

-Przygotowywanie ofert handlowych

-Sprzedaż produktów finansowych

-Udział w szkoleniach oraz warsztatach zawodowych

Oferujemy:

-Wysokie 3 składnikowe wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i umiejętności (podstawa, prowizja, premia kwartalna)

-Na początek obniżone cele sprzedażowe, abyś miał/a czas na odpowiednie wdrożenie

-Pełne wsparcie - szkolenia sprzedażowe, merytoryczne, prospectingowe, asysty u klientów

-Miesięczne szkolenie przygotowujące do pracy za które otrzymasz wynagrodzenie

-Elastyczne godziny pracy

-Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, zniżki na ubezpieczenie)

-Dodatkowo dla najlepszych wyjazdy w różne zakątki świata, udział w kongresie oraz inne nagrody

-Możliwość awansu - 100% naszych menagerów pełniło funkcję doradcy

Oczekujemy wykształcenia min. średniego, zaświadczenia o niekaralności oraz prawa jazdy kat. B

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwanie zapraszamy do aplikowania.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 911233173