2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Frelin
Dodane 28 kwietnia 2024

Doradca klienta elektryczne rowery, e-hulajnogi ELECTOFUN Wrocław

Wynagrodzenie

5 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Electofun sieć salonów z elektrycznymi rowerami i hulajnogami poszukuje do salonu firmowego we Wrocławiu Wałbrzyska 6-8 osoby z pasją na stanowisko:

Doradca klienta (elektryczne rowery, elektryczne hulajnogi, elektryczne skutery)

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż e-rowerów, e-hulajnóg, usług serwisu i akcesoriów.

  • Dbanie o właściwą ekspozycję towaru.

  • Przygotowywanie rowerów do wydania.

  • Realizacja celów sprzedażowych.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie min. roczne w branży rowerowej lub pokrewnej.

  • Znajomość trendów i aktualnych wyzwań w branży rowerów elektrycznych.

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie uzależnione od wyników sprzedażowych.

  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED.

  • Pracę w zespole z dużą pasją.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Niezbędne szkolenia techniczno-handlowe.

Praca zmianowa w godzinach

11-19 pon-pt

10-16 sobota

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 849146229