2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pełczyce
Provident Polska SA
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta Ekspert: Pełczyce i okolice

Lokalizacja

Pełczyce

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom rozwiązania takie jak: pożyczki, ubezpieczenia, karty kredytowe, abonamenty medyczne oraz kursy językowe. To wszystko sprawia, że nieustannie się rozwijamy i zmieniamy dla Naszych klientów.

Dlatego jeśli:

·        Chcesz działać w sprzedaży, a  jednocześnie rozwijać siebie i innych?

·        Odkryłeś w sobie talent do wdrażania, rozwoju i wspierania?

·        Zależy Ci na swobodnej organizacji własnych działań i lubisz rozmawiać z ludźmi?

i do tego

·        Lubisz mieć wpływ na wysokość swoich zarobków?

·        Czuje w sobie lidera/ liderkę?

To rola Doradcy/ Doradczyni Klienta Eksperta jest właśnie dla Ciebie

Mamy dla Ciebie :

·       Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług, od której odprowadzamy składki do ZUS na twoją przyszłą emeryturę!

·       Gwarantowaną grupę klientów na start.

·       Pełne wdrożenie do roli Doradcy/Doradczyni Klienta, dzięki czemu będziesz mieć pełną wiedzę o zadaniach i wdrożeniu wspieranych Doradców(-czyń).

·       Wdrożenie i szkolenia dedykowane roli Doradcy Eksperta/ Doradczyni Ekspertki

·       Elastyczne godziny współpracy.

·       Wynagrodzenie tygodniowe powiązane z efektami realizacji indywidualnych zadań

·       Bonus zespołowy za realizację wspólnych celów.

·       Narzędzia takie jak: tablet, telefon z bezpłatnym abonamentem, aplikacje z zawsze aktualną wiedzą potrzebną do wykonywania zadań,

·       Zwrot  kosztów dojazdu na wizyty w terenie.

·       Możliwość pomagania poprzez angażowanie się w programy wolontariackie.

Benefity:

·       Sponsorowane Ubezpieczenie NNW,

·       Opłacony przez firmę pakiet z opieką medyczną MEDICOVER,

Z Nami zyskujesz przejrzystą ŚCIEŻKĘ ROZWOJU w tym

·       Opiekę mentora w okresie wdrożenia.

·       Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.

·       Bezpłatną Certyfikację OFWCA przy KNF umożliwiającą sprzedaż ubezpieczeń jako Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne.

·       Możliwości awansu.

Zadania, które chcemy Ci powierzyć:

·       Wdrażanie nowych Doradców klienta i dzielenie się wiedzą.

·       Wsparcie zespołu Doradców klienta poprzez wspólne działanie w terenie i rozwój umiejętności.

·       Wsparcie Kierownika poprzez rekomendowanie rozwiązań poprawiających efektywność i wyniki zespołu wspieranych Doradców.

·       Monitorowanie postępów Doradców klienta.

·       Bezpośrednia sprzedaż produktów.

·       Obsługa posprzedażowa klientów (w tym odbiór rat u klienta).

Zainteresowała Cię ta propozycja?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pełczyce,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pełczyce
ID: 909005865