2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Doradca Klienta ds. Ubezpieczeń

Wynagrodzenie

1 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Firma zajmująca się Pośrednictwem Finansowym poszukuje osoby z doświadczeniem do współpracy na stanowisku: Doradca Klienta ds. Ubezpieczeń. Najchętniej osoba, która z jakichś przyczyn przerwała pracę (np. macierzyństwo) i chciałaby wrócić do branży na część etatu z możliwością rozszerzenia.

Umowa zlecenie / B2B.

Po wdrożeniu (biuro w Warszawie), praca 100% zdalna.

Elastyczne godziny pracy.

Opis stanowiska:

·       doradztwo i sprzedaż ubezpieczeń

·       obsługa posprzedażowa

·       budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami

Wymagania:

·       doświadczenie w sprzedaży (branża ubezpieczeniowa)

·       umiejętność pozyskiwania Klientów

·       umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientem

·       dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

·       umowa zlecenie / B2B

·       atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

·       telefon i laptop służbowy

·       elastyczny czas pracy

·       bezpłatne cykle szkoleń

Kontakt: doradca.rekrutacja(at)op.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919504760