2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Camping Plus Sp z o.o.
Dodane Dzisiaj o 13:25

Doradca klienta ds. turystyki w EUROCAMP

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Doradca klienta d/s turystyki

Od: Camping Plus Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Wrocław

Marzenia o podróżach nie są Ci obce? Z nami możesz je spełniać!

Eurocamp jest liderem na rynku turystycznym w organizowaniu wakacji z dojazdem własnym na europejskich campingach. Działamy na rynku od ponad 45 lat, a od 25 lat istniejemy w Polsce.

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klienta – przedstawianie i sprzedaż oferty wakacyjnej naszej firmy oraz elementy pracy biurowej.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dyspozycyjność w soboty

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin ( cały etat )

  • Pracę w entuzjastycznym, przyjaznym, międzynarodowym zespole

  • Szkolenie przed podjęciem pracy

  • Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe

Jeżeli chcesz do nas dołączyć wyślij swoje CV wraz z odpowiedzią na pytanie: dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko?

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 684469752