2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
SUPERPHARM
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta ds. Suplementacji (Galeria Mokotów)

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za realizację założeń sprzedażowych i marketingowych
  • Profesjonalne doradztwo Klientom w zakresie suplementacji roślinnej, oraz zasad pielęgnacji i wellbeingu
  • Bycie Ambasadorem marki (świetna znajomość oferty i umiejętne dopasowywanie produktów do potrzeb)
  • Dobieranie indywidualnej oferty produktowej na podstawie badań wykonywanych skanerem
  • Dbanie o aktywną sprzedaż
  • Współpraca z centralą w celu zapewnienia dostępności produktów dla klienta, oraz realizacja wytycznych dotyczących zasad ekspozycji towarów
  • Przestrzeganie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Wspieranie Kierownika Sklepu w zadaniach administracyjnych w celu zapewnienia efektywnego działania sklepu

Wymagania:

  • Posiada minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w zakresie zdrowia i urody)
  • Ma wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętnie buduje relację marki z Klientami
  • Potrafi w łatwy sposób przekazywać specjalistyczną wiedzę na temat zdrowia i dobrego samopoczucia
  • Jest nastawiony na edukowanie Klientów w zakresie CBD lub ziołolecznictwa
  • Wykazuje się pozytywnym nastawieniem do Klientów i członków zespołu
  • Cechuje się nastawieniem na realizację celu
  • Posługuje się językiem angielskim u stopniu umożliwiającym swobodną konwersację

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (40 godzin tygodniowo)
  • Pakiet benefitów m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki pracownicze w sklepach stacjonarnych Super-Pharm
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910823288