2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 12 kwietnia 2024

Doradca Klienta ds. OZE

Wynagrodzenie

9 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

O nas:

W RS Development nieustannie podnosimy poprzeczkę w branży OZE, wprowadzając innowacje, które przekraczają konwencjonalne podejście rynkowe. To nie tylko nasza specjalizacja i wydajny system sprzedaży kształtują nasz sukces, ale także satysfakcja z pracy i pełne zadowolenie klientów.

Jesteśmy firmą, która zrodziła się z pasji i determinacji, by być liderem w branży OZE. Nieustanny rozwój i pionierskie podejście to nasz codzienny chleb. Przyłącz się do nas i poczuj, co to znaczy być częścią zespołu, który nie boi się wyzwań. Czy jesteś gotowy na zmianę, która wpłynie na Twoje życie? Razem możemy zdziałać cuda!

W RS Development stawiamy na determinację, innowacyjność i ciągłe dążenie do doskonałości. Wierzymy, że indywidualny talent każdego pracownika jest kluczem do wspólnego sukcesu. Dlatego zapewniamy naszym talentom kompleksowy program rozwoju zawodowego i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji, jak również dostęp do najnowocześniejszych narzędzi pracy, które umożliwiają osiąganie najwyższych wynagrodzeń w branży.

Dołącz do ekipy Michała Pasternaka i pracuj z najlepszymi w branży. Razem możemy więcej!

Sprawdzisz się w tej pracy jeśli:

  • Posiadasz łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów!

  • Masz determinacja w wyznaczonych celach

  • Wykazujesz się gotowością do uczenia i ciągłego doskonalenia

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B (nie jest to warunek konieczny)

  • Pozytywne nastawienie ;)

  • Masz zdolność do pracy w terenie, ponieważ rola obejmuje odbywanie spotkań z klientami, które są umawiane przez nasz zespół wsparcia sprzedaży.

  • Chcesz oferować ludziom rozwiązania które wniosą realną wartość w ich życie

Zakres obowiązków:

- Doradztwo handlowe w zakresie sprzedaży produktów wysokiej rangi  (pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii, promienniki, rekuperacja, termomodernizacja)

- Realizacja spotkań z klientami, umówionych przez nasz wyspecjalizowany dział wsparcia sprzedaży.

-Przygotowywanie najlepszej oferty dla klienta, wyliczonej na podstawie naszych systemów

Dodatkowe benefity pracy w naszym zespole:

  • elastyczny czas pracy (Po odpowiednim przeszkoleniu jesteś “Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem.” więc ty decydujesz kiedy jedziesz do klienta)

  • kwartalne wyjazdy na wakacje (Obecnie lecimy z ekipą do Egiptu, zobaczymy co dalej…)

  • spotkania integracyjne

  • szkolenia najskuteczniejszych metod sprzedażowych z najlepszymi trenerami w Polsce

To oferujemy:

- Oferujemy solidną podstawę finansową, wzbogaconą o jeden z najbardziej atrakcyjnych na rynku systemów prowizyjnych oraz premiowych. NIE MA GÓRNEJ GRANICY ZAROBKÓW!

- Praca na produktach które wniosą realną wartość w życie klienta. Oferujemy topowe produkty branży OZE na rynku, więc gwarantujemy wysoką jakość usługi.

- Naszym przedstawicielom zapewniamy gruntowne szkolenia z zakresu energetyki odnawialnej oraz najskuteczniejszych technik sprzedażowych, aby mogli świadczyć profesjonalne doradztwo dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, które znacznie przyczyniają się do ich realnych wyników biznesowych.

- Nie musisz mieć doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy! ;)

- Kandydatom oferujemy nie tylko produkty najwyższej klasy, ale i możliwość pracy z zespołem, który zapewnia wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży.

- Silny Back Office, żebyśmy mogli zająć się tym co idzie nam najlepiej- sprzedaż. Od reszty zadań mamy wyspecjalizowane działy.

- Wsparcie zespołu odpowiedzialnego za umawianie jakościowych spotkań- nie musisz sam szukać potencjalnych klientów!

- Liczne konkursy sprzedażowe (m.in. kwartalne wyjazdy na wakacje, nagrody finansowe i rzeczowe).

-Dodatki do paliwa/leasingu.

-Najszybsze terminy realizacji montażu oraz kompleksowa opieka klienta

Doświadczenie nie jest konieczne – przekażemy Ci potrzebną wiedzę! Jeżeli uważasz, że to propozycja skrojona na miarę Twoich oczekiwań, nie zwlekaj! Zostań częścią RS Development i zacznij swoją ścieżkę kariery w miejscu, gdzie pasja łączy się z perspektywami rozwoju.

Nie wahaj się, aplikuj teraz i stań się elementem naszego zespołu, który tworzy zmiany!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911204977