2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta ds. Leasingu

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

OPIS

PKO Leasing SA, największa firma leasingowa w Polsce, poszukuje do Departamentu Sprzedaży:

Miejsce pracy: Częstochowa

Typ umowy: Umowa o pracę/B2B

Praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskujesz nowych Klientów oraz realizujesz plan sprzedaży produktów leasingowych w oparciu o własną akwizycję i współpracę z partnerami biznesowymi (linia Hunter) lub współpracę z dostawcami pojazdów oraz maszyn i urządzeń (linia Vendor)

  • pozyskujesz i rozwijasz współpracę z partnerami biznesowymi

  • rozpoznajesz potrzeby biznesowe Klientów oraz prowadzisz wstępne analizy finansowe

  • przygotowujesz oferty handlowe, umowy leasingowe oraz kompletujesz teczki transakcji

Nasze wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług leasingowych (współpracujesz z dostawcami rynku maszyn i urządzeń, TC, CARS?) Będzie to dodatkowym atutem

  • jesteś komunikatywny oraz potrafisz budować partnerskie relacje z Partnerami biznesowymi i Klientami

  • posiadasz motywację do prowadzenia działań sprzedażowych

  • potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę

To oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem motywacyjnym uzależnionym od realizacji celów biznesowych,

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 910339055