2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kielce
Dodane 08 maja 2024

Doradca Klienta ds. Kredytów Frankowych

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie klientów i budowanie relacji.

  • Zapewnienie profesjonalnego doradztwa i dbanie o zadowolenie Klientów.

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta.

  • Obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą.

  • Dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta.

  • Sprzedaż to jest obszar, w którym czujesz się swobodnie.

Nasze wymagania:

  • Otwartość na nowe wyzwania oraz zaangażowanie.

  • Realizacji celów sprzedażowych.

  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów.

  • Wysoka motywacja i chęć do rozwoju.

  • Jesteś między 25 - 55 rokiem życia.

To oferujemy:

  • Szkolenia,które przygotują Cię do pracy.

  • Przejrzysta ścieżka kariery i formy zatrudniania.

  • Satysfakcję i zadowolonych klientów, którym pomożesz uwolnić się od kredytu.

  • Wsparcie w dotarciu do Klienta.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 912234091