2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca klienta ds. kredytów frankowych

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

We współpracy ze spółką Votum Finance Help pomagamy osobom z kredytem frankowym i złotówkowym w walce z bankami. Zatrudniamy doradców klienta i menadżerów w całej Polsce. Jesteśmy liderem w branży, posiadamy największy portfel klientów w Polsce i duże możliwości adaptacji do zmiennej sytuacji na rynku. Jesteśmy solidnym i dynamicznie rozwijającym się partnerem – spółką notowaną na giełdzie papierów wartościowych.

Działasz skutecznie, a w zamian oczekujesz ponadprzeciętnych dochodów? Aplikuj już teraz i zacznij pomagać poszkodowanym przez nieuczciwe działania podmiotów rynku finansowego! Poszukujemy Sprzedawców i Menadżerów Sprzedaży

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem jak i bez doświadczenia z wyłączeniem jakichkolwiek ograniczeń wiekowych. Ogłoszenie skierowane jest do osób, szukających pracy dodatkowej lub stałej.

Twoje zadania:

·       aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych

·       obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą

·       sprzedaż bezpośrednia w modelu stacjonarnym lub zdalnie

·       obsługa posprzedażowa Klientów

Jeśli dołączysz do nas otrzymasz:

·       wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy

·       umowę o współpracę (tzw. umowa B2B lub umowa zlecenie)

·       rozbudowany pakiet szkoleń, który przygotuję Cię do pracy

·       pełne wsparcie merytoryczne i kompetencyjne

·       jasne zasady współpracy i przejrzystą ścieżkę kariery

·       udział w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. wyjazdy zagraniczne

·       wsparcie w dotarciu do Klienta np. poprzez dostarczenie baz potencjalnych klientów

·       elastyczność w swobodzie działania i dyspozycyjności – możliwość podjęcia współpracy jako pracy dodatkowej

Od kandydatów wymagamy:

·       umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem

·       zdolności budowania i utrzymywania relacji z Klientami

·       otwartość na nowe wyzwania oraz zaangażowanie

·       realizacji celów sprzedażowych

·       nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak umiejętności nabyte w sprzedaży będą dodatkowym atutem

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

  • ZAROBKI adekwatne do zaangażowania;

  • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy;

  • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudniania;

  • SATYSFAKCJĘ i zadowolonych klientów, którym pomożesz uwolnić się od kredytu.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 812100633