2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 23 maja 2024

Doradca klienta ds. budowy domu

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

W związku z rozwojem firmy DrewHOME poszukujemy energicznej i nastawionej na osiągnięcie sukcesu osoby na stanowisko doradcy klienta.

Czym się zajmujemy?

W DrewHome® budujemy domy szkieletowe, ale to nie wszystko co robimy dla inwestorów i świata wokół nas. Wierzymy bowiem, że dzięki używaniu naturalnych, najwyższej jakości materiałów, budując wymarzony dom, przyczyniamy się także do dbania o otoczenie, a wraz z nim o naszą planetę. Rozpowszechnianie wiedzy o tym jak działa dom szkieletowy i jak powinna przebiegać prawidłowa budowa domu szkieletowego, wpisaliśmy nawet w misję naszej firmy – im więcej bowiem osób zrozumie i zdecyduje się na energooszczędne domy szkieletowe, tym lepiej dla nas i następnych pokoleń. Na stronie (www.drewhome.com.pl) możesz poznać lepiej naszą firmę i to jak działamy oraz domy szkieletowe budowane przez DrewHome® i technologię, która się za nimi kryje.

Zakres obowiązków :

  • Obsługa klientów w zakresie procesu budowy domu

  • Poszukiwanie klientów

  • Bieżący monitoring rynku nieruchomości ( budowy domu) i otoczenia konkurencyjnego.

  • Informowanie klientów o aktualnej ofercie

  • Systematyczna praca z bazą klientów firmy

  • Przygotowywanie raportów

  • Umawianie i koordynowanie planu spotkań z klientami

Oczekujemy:

  • Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju

  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu

  • Umiejętności słuchania

  • Determinacji w realizacji celów i pracowitości

  • Przedsiębiorczości, kreatywności, zaangażowania.

Doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Mile widziana znajomość budownictwa.

Oferujemy :

  • kompleksowe wdrożenie i naukę od podstaw

  • sprawdzone, praktyczne know-how

  • komfortowe miejsce pracy

  • laptop, telefon

  • wysokie stawki prowizyjne

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 920497423