2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca klienta do Miloo Home Westfield Mokotów

Wynagrodzenie

27,70 - 33,23 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Marka Miloo Home powstała z miłości do piękna i podróży. Nasz zespół projektowy odkrywa tkaniny, tekstury wzory i kolory, w najdalszych zakątkach świata odwiedzając rzemieślnicze manufaktury oraz zakłady tkackie. Doświadczenia te znajdują odzwierciedlenie w ręcznie wykonanych meblach i akcesoriach marki. Sięgamy po innowacyjne technologie i analizujemy światowe trendy tworząc oryginalne kolekcje dla miłośnika zarówno tradycyjnych wnętrz jak i bardziej awangardowych.

Marka Miloo Home poszukuje doradcy klienta na wyspę znajdującą się w Westfield Mokotów.

Zakres obowiązków:

  • aktywna obsługa klientów - sprzedaż akcesoriów do domu i ogrodu

  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych i magazynowych

  • posprzedażowa obsługa klientów

  • dbałość o ekspozycję i wygląd wyspy wg wytycznych VM

Nasze oczekiwania:

  • odpowiedzialność, wyczucie estetyki, sumienność, otwartość i dbałość o detale

  • wysoka kultura osobista i przedsiębiorczość

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • znajomość języka angielskiego B1/B2

  • dyspozycyjność 10.00 -22.00 - praca 2 soboty w miesiącu, niedziele handlowe.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • praca przy ciekawych projektach

  • możliwość awansu wewnętrznego

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia sprzedażowa uzależniona od wyników zespołu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 906938946