2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kudowa-Zdrój
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Klienta Detalicznego w placówce bankowej

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w placówce partnerskiej Santander Bank Polska na stanowisku Doradcy Klienta Detalicznego

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta detalicznego w placówce bankowej

  • Doradztwo w zakresie produktów i usług bankowych

  • Sprzedaż produktów bankowych, takich jak kredyty, konta, ubezpieczenia czy karty

  • Udzielanie informacji na temat produktów i procedur bankowych

  • Obsługa systemów informatycznych

  • Realizacja transakcji finansowych

  • Wsparcie procesu reklamacji i roszczeń klientów

  • Dbanie o wizerunek i dobre relacje z klientami

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 903616372