2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kuślin
Dodane 21 maja 2024

doradca klienta detalicznego

Lokalizacja

Kuślin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Centrala Banku Spółdzielczego Duszniki znajduje się w Szamotułach.

Działalność operacyjną prowadzimy w placówkach zlokalizowanych w Dusznikach, Kaźmierzu, Kuślinie, Ostrorogu, Otorowie, Pniewach, Poznaniu, Skórzewie, Szamotułach i Wronkach, oferując obsługę finansową Klientom zarówno indywidualnym jak i firmom.

Zatrudniamy ponad 170 pracowników.

Zgodnie z hasłem „Mamy tu wszystko” i misją „Bank przyjazny i nowoczesny” łączymy nowoczesność z ponad 150-letnią tradycją.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Podstawowe zadania:

-    aktywna sprzedaż produktów bankowych: depozytowych i kredytowych

-    nawiązywanie relacji z Klientami

-    obsługa kasy złotowej i walutowej

-    oferowanie i sprzedaż  produktów leasingowych

-    realizowanie indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych

Oczekiwania:

-      wykształcenie  - preferowane wyższe w zakresie bankowości lub pokrewne

-      umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

-      otwartość na nowe wyzwania

-      zaangażowanie i efektywna realizacja powierzonych zadań

-      zdyscyplinowanie, punktualność

-      mobilność (prawo jazdy kat. B)

-      mile widziane doświadczenie w zakresie pracy z Klientami Detalicznymi

Oferujemy:

-        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-        pracę stacjonarną

-        stałe wynagrodzenie i premię

-        możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, poprzez udział w szkoleniach, kursach

-        pakiet socjalny

-        pracowniczy program emerytalny

-        przyjazne środowisko pracy

Benefity:

-      program emerytalny

-      opieka medyczna

-      dodatkowe świadczenia socjalne

-      domki rekreacyjne

-      upominki świąteczne

 Miejsce pracy: Kuślin

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji prowadzonej przez Bank Spółdzielczy Duszniki z siedzibą w Szamotułach (64-500) ul. Rynek 7, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

 Administrator danych

Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy Duszniki z siedzibą w Szamotułach, ul. Rynek 7, 64-500 Szamotuły, zwany dalej „Bankiem”.

Dane kontaktowe

Z Administratorem można się skontaktować osobiście lub poprzez adres poczty elektronicznej zamieszczony na naszej stronie bankowej, telefonicznie: 61 862 28 88, pisemnie: ul. Rynek 7, 64-500 Szamotuły.

Inspektor Ochrony Danych

W Banku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres poczty elektronicznej zamieszczony na naszej stronie bankowej lub pisemnie (na adres siedziby Banku). Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania

Pani/Pana dane będą przetwarzane przez Bank w celu przeprowadzenia rekrutacji/przyszłych rekrutacji na stanowisko pracy, na jakie złożył Pan/Pani aplikację - na podstawie art. 6 ust 1 lit a) Rozporządzenia oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r.

Okres przez który dane będą przechowywane

Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres niezbędny do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na jakie Pani/Pan aplikował/a lub/i do czasu cofnięcia przez Panią/Pana zgody i tylko w zakresie, w jakim udzielono zgody i nie dłużej niż 3 m-ce w celu przyszłych rekrutacji.

Odbiorcy danych

Dane są przeznaczone dla Banku.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania na warunkach wynikających z Rozporządzenia.

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym z wykorzystaniem profilowania.

Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Kuślin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kuślin
ID: 918264772