2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ligota Zabrska
Cortland Sp. z o.o.
Dodane 17 czerwca 2024

Doradca Klienta Cortland (Europa Centralna Gliwice)

Lokalizacja

Gliwice, Ligota Zabrska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cortland to blisko 30 lat doświadczenia, najnowsze technologie i najlepsi eksperci, a także zgrany zespół i przejrzyste cele. Jako jeden z największych Premium Resellerów oraz Autoryzowanych Serwisów Apple w Polsce codziennie dbamy o zapewnienie najlepszych rozwiązań dla klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy nowy etap, jakim jest wspólny rozwój z iSpot.

Czas nowych wyzwań nadchodzi, dołącz do #iSpot&Cortland Team i stań się częścią zmiany!

Szczegóły oferty:

  • Lokalizacja: Cortland Europa Centralna (Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice)

  • Pełny etat

  • Umowa o pracę na czas określony do 31.01.2025

  • System zmianowy

  • Praca również w weekendy

Twój zakres obowiązków:

  • Doradzanie i wsparcie klientów w wyborze produktów lub usług dopasowanych do ich potrzeb,

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w salonie,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami salonu,

  • Realizacja planów i celów sprzedażowych oraz jakościowych,

  • Obsługa kasy fiskalnej, systemów sprzedażowych i finansowych, komputera oraz terminala płatniczego,

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt salonu.

 Nasze wymagania:

  • Orientacja na realizację wyników sprzedażowych oraz budowanie relacji z Klientami,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w tym w weekendy).

 Co oferujemy:

  • Motywacyjny model wynagradzania,

  • Szkolenia wdrożeniowe oraz super Team nastawiony na wsparcie nowej osoby,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

  • Karta Multisport,

  • Zniżki na firmowe usługi i produkty,

  • Dofinansowanie wypoczynku,

  • Pracownicze Plany Kapitałowe,

  • Ścieżki rozwojowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ligota Zabrska
ID: 921201902