2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca Klienta branża GSM Sprzedawca Sklep z telefonami i serwisem

Wynagrodzenie

28,10 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś pasjonatem sprzedaży /elektroniki i interesuje Cię braża GSM to właśnie Ciebie szukamy!

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA

Co oferujemy?

  • Kompleksowe Szkolenie: Nie wymagamy doświadczenia w branży - jeśli masz zapał i chęć nauki, to wszystkiego cię nauczymy.

  • Ciekawa praca: Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku, gdzie każdy dzień to nowe wyzwanie.

  • Doświadczenie Zawodowe: Szansa na zdobycie solidnego doświadczenia w branży GSM i obsłudze Klienta.

  • Atmosfera Zespołu: Przyjazna atmosfera w zespole młodych, uśmiechniętych ludzi.

  • Elastyczność Wynagrodzenia: Zarobki uzależnione od ilości wypracowanych godzin oraz zaangażowania i efektywności sprzedaży co daje Ci kontrolę nad swoimi dochodami.

  • Praca Idealna dla Studenta: W miarę możliwości elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojego planu zajęć.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Pozytywnego Nastawienia: Optymizmu i komunikatywności w relacjach z Klientami.

  • Zaangażowania: Sumienności i gotowości do podejmowania wyzwań.

  • Samodzielności i Odpowiedzialności: Umiejętności samodzielnego działania oraz odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

  • Doświadczenie Mile Widziane: Jeśli masz doświadczenie w obszarze obsługi Klienta, naprawie telefonów to z pewnością będzie Twoj atut.

  • Punktualność

  • Kreatywności i pewność siebie: Masz ciekawe pomysły jak zareklamować nasze produkty/usługi, lubisz się udzielać w social mediach? Damy Ci do tego platfomę

Twoje zadania:

  • Doradztwo i Sprzedaż: Akcesoria GSM oraz telefony komórkowe - pokaż naszym Klientom, że z nami mają łatwy dostęp do najnowszych technologii i akcesoriów!

  • Montaż Szkieł Hartowanych: Montaż szkieł hartowanych oraz folii na telefonach Klientów

  • Obsługa Klienta: Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta, by każdy z nich czuł się wyjątkowo.

  • Administracja Sklepem: Skrupulatność w prowadzeniu stanów magazynowych, dbanie o atrakcyjne ułożenie towaru na półkach, utrzymanie czystości.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami! Aby aplikować, prosimy o załączenie CV ze zdjęciem. Pamiętaj, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij nam krótką wiadomość czego akurat Ciebie powinniśmy wybrać

Czekamy na Twoją Aplikację!

Dodatkowo, uprzejmie informujemy, że przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, zapewnisz nam możliwość realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 913720534