2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Ursynów
Bogdan
Dodane 13 maja 2024

Doradca Klienta Biznesowego ORANGE POLSKA

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

GTI Sp. z o.o. - jako największy Autoryzowany Partner Orange Polska S. A., posiadający 30 Regionalnych Biur Handlowych zatrudniających ponad 100 Doradców Klienta Biznesowego oraz sieć 197 salonów sprzedaży na terenie całego kraju zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Doradcy Klienta Biznesowego ORANGE POLSKA

Miejsce pracy: Biuro Regionalne w Warszawie

Dołącz do nas, jeśli chcesz się rozwijać i zarabiać!

Twój zakres obowiązków

·  Współpraca z Klientami Biznesowymi Orange Polska z segmentu małych i średnich firm

·  Sprzedaż oferty Orange Światłowód do Klientów Biznesowych

·  Przygotowanie ofert i procesowanie zamówień na Światłowód

·  Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

·  Praca na dedykowanej bazie Klientów Biznesowych

Nasze wymagania

·  Doświadczenia w branży telekomunikacyjnej w sprzedaży usług światłowodowych będzie dodatkowym atutem

·  Gotowość do pracy w terenie

·  Samodzielność w działaniu

·  Koncentracja na wyniku oraz realizacja założonych celów sprzedażowych

·  Prawa jazdy kategorii B

Co zapewniamy

·  Konkurencyjne  wynagrodzenie prowizyjne

·  Dodatkowe wsparcie finansowe na początku współpracy od 7000 PLN do 11 000 PLN

·  Obniżone cele sprzedażowe przez pierwsze 7 miesięcy pracy

·  Bazę Klientów Biznesowych wspomagającą sprzedaż usług światłowodowych w Twoim regionie działań

·  Profesjonalne szkolenia adaptacyjne i stanowiskowe w tym szkolenia on-line, webinary, szkolenia z trenerami

·  Skuteczne wsparcie doświadczonych menagerów na każdym etapie pracy

·  konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, wyjazdy integracyjne

My stwarzamy możliwości, Ty osiągasz sukcesy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 913832048