2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gliwice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bojków
Dodane 04 kwietnia 2024

Doradca Klienta Biznesowego: Naładuj Naszą Firmę Swoją Energia!

Wynagrodzenie

5 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Szukamy wyjątkowego Doradcy Klienta Biznesowego, który swoją pasją i komunikatywnością podkreśli wyjątkowość naszego zespołu.

Lokalizacja i charakter pracy: Nasze biuro znajduje się w Rybniku, Twoja praca będzie obejmować działania zarówno terenowe w lokalnym obszarze Śląska, jak i stacjonarne w naszym nowym biurze. To połączenie da Ci możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami oraz elastyczność w realizacji zadań.

OSTATNIE 4 miejsca w Naszym zespole na ten kwartał w procesie rekrutacji.

UWAGA ! nie jest to ogłoszenie dotyczące OZE ( fotowoltaika, pompy ciepła )

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych lokalnie i stacjonarnie: Twoim celem będzie przyciąganie nowych klientów biznesowych, działając na terenie Śląska oraz wspierając się możliwościami naszego biura w Rybniku.

  • Prowadzenie prezentacji: Bądź inspiracją, prezentując nasze produkty w przekonujący sposób, który zachwyci każdego słuchacza.

  • Utrzymywanie relacji z klientami: Zapewnij najwyższą jakość obsługi, utrzymując stały kontakt z naszymi klientami biznesowymi.

  • Współpraca między działowa: Pracuj efektywnie i harmonijnie z innymi działami firmy, aby wspólnie osiągać cele.

Co zyskujesz?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Ciesz się wynagrodzeniem, które odzwierciedla Twoje zaangażowanie i sukcesy.

  • Ścieżka awansu: Rozwijaj się w naszej firmie, korzystając z możliwości szybkiego awansu.

  • Szkolenie wprowadzające: Zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne do stania się ekspertem w dziedzinie energii.

  • Narzędzia pracy: Otrzymasz teczka z asortymentem startowym, laptop, telefon oraz auto, które ułatwią Ci pracę i sprawią, że będziesz chciał pochwalić się nimi znajomym.

  • Wsparcie zespołu: Dołącz do zespołu, który jest zawsze gotowy wspierać się nawzajem i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

  • Niezrównane możliwości zarobkowe: W naszej branży energii, dzięki unikalnemu produktowi i Twojej nieograniczonej energii, oferujemy potencjał zarobkowy, który jest nieosiągalny w innych sektorach. Twoje zaangażowanie bezpośrednio przekłada się na wysokość Twoich zarobków – im więcej energii włożysz, tym większe benefity osiągniesz. Przekraczaj granice finansowe, o jakich inni mogą tylko pomarzyć ( średnio ok. 5 / 14 tyś zł )

Nasze wymagania:

  • Chęć nauki i rozwijania się w sprzedaży bezpośredniej.

  • Gotowość do stałej współpracy i osobistego rozwoju.

  • Umiejętność organizacji własnego czasu.

  • Pełnoletność zgodnie z prawem.

Czy jesteś gotów na energiczną przygodę? Aplikuj już teraz i pokaż nam, że energia to dla Ciebie coś więcej niż tylko słowo!

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 893411392