2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert, pozyskiwanie nowych klientów biznesowych Orange

  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych

  • opieka nad obecnymi klientami Orange, w tym obsługa posprzedażowa

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych, energii, ICT w małych i średnich firmach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży - ułatwieniem będzie doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, energii, ICT w telesprzedaży lub telemarketingu oraz D2D

  • zainteresowanie nowymi technologiami, osoby szybko uczące się

  • osoby lubiące relacje z klientem zarówno osobiste, jak i telefoniczne

  • sumienność i dokładność

To oferujemy

  • oferujemy atrakcyjny system prowizyjny, który pozwala zbudować wysokie wynagrodzenie miesięczne

  • elastyczną formę współpracy

  • jasną ścieżkę kariery

  • elastyczność i swobodę działania

  • cykl szkoleń produktowo – ofertowych

  • uczestniczenie w rozwoju firmy, gdzie Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

  • narzędzie pracy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909701905