2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Kujawsko-pomorskie
  6. Key Account Manager - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie

4 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

PRACA OD ZARAZ!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem w sprzedaży prądu i gazu w Polsce. Dbamy o najwyższe standardy obsługi, łącząc to z aktywnym wspieraniem rozwoju zawodowego. Zależy nam na tym, żeby polskie firmy miały dostęp do zielonej i ekonomicznie opłacalnej energii.

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż i promocja produktów i usług

  • Rozwój lokalnego rynku

  • Komplementacja niezbędnej dokumentacji

  • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy

Co dajemy:

  • Szkolenia produktowe na najwyższym poziomie w Polsce!

  • Działamy za pomocą innowacyjnych metod sprzedażowych

  • Precyzyjny plan rozwoju i ścieżki kariery

  • Dodatkowe, cykliczne szkolenia z obszaru rozwoju osobistego - nieodzowny element podnoszący kompetencje zawodowe

  • Indywidualnego trenera sprzedaży

  • Możliwości finansowe niespotykane nigdzie indziej w branży!

Wymagania:

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

Przedsiębiorczość, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów,

Jeśli jesteś ambitną osobą, która pragnie rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do nas i zbuduj z nami przyszłość!

Prosimy o załączenie w swojej aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 907735317