2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dębniki
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 2013 roku zajmujemy się obsługą przedsiębiorstw. Znajdujemy korzystne rozwiązania z sektora prawno- finansowego. Oferujemy naszym klientom wsparcie w zakresie:

- przeprowadzania procesów restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych

- usług finansowych w zakresie pozyskania kapitału

- pozyskania dotacji dla firm

W związku z rozwojem zakresu działalności poszukujemy specjalistów na nowe stanowiska, którzy dołączą do zespołu składającego się z licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych, w tym kwalifikowanych doradców restrukturyzacyjnych, radców prawnych i doradców podatkowych.

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie relacji z klientem biznesowym

  • kalkulacja oszczędności oraz korzyści dla klienta

  • analiza potrzeb i proponowanie skutecznych rozwiązań dla firm

  • ocena aktualnej kondycji finansowej i niezbędnych parametrów klienta

  • kontakt telefoniczny z kancelariami, instytucjami finansowymi i klientami

  • realizacja miesięcznych planów sprzedażowych i raportowanie sprzedaży

  • doskonalenie, poszerzanie wiedzy produktowej, uczestnictwo w szkoleniach

  • rozwój umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych

Nasze wymagania

  • umiejętności komunikacyjne połączone ze skuteczną analizą informacji

  • systematyczność, świetna organizacja pracy własnej

  • chęci do ciągłego rozwoju osobistego i zdobywania wiedzy

  • dyskretność w odniesieniu do powierzanych informacji poufnych

  • terminowość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność logicznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku

  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

To oferujemy

  • rozwój kariery w oparciu o ścieżkę ekspercką lub managerską

  • zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu m.in. finansów, prawa, doradztwa gospodarczego

  • rozwój kompetencji sprzedażowych, negocjacyjnych, zwiększenie własnej efektywności

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + część uzależniona od wyników)

  • możliwość rozwoju zawodowego i kształcenia kierunkowego na dofinansowanych studiach lub kursach

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/b2b/umowy zlecenie

  • stałe godziny pracy 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 912470955