2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Lublin
Dodane 06 maja 2024

Doradca Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma będąca partnerem biznesowym Orange Polska S.A. zatrudni osobę na stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

- telefoniczne badanie potrzeb potencjalnych Klientów biznesowych (przeprowadzanie ankiet),

- udzielanie ogólnych informacji na temat aktualnych ofert,

- realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych,

- bieżące raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

- doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta (mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i/lub obsłudze Klienta biznesowego),

- komunikatywność, kreatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych, - samodzielność, umiejętność zarządzania czasem pracy,

- zorientowanie na wynik,

- poprawna dykcja, miły głos,

- wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w młodym zespole,

- wsparcie merytoryczne i dostęp do szkoleń,

- pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach w biurze w Lublinie, - stabilne warunki zatrudnienia,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 642799270