2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 21 maja 2024

Doradca Klienta Biznesowego

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy doświadczonego Handlowca z silną motywacją do realizacji celów

Twój zakres obowiązków:  - Samodzielne budowanie bazy klientów: aktywne pozyskiwanie nowych Klientów poprzez inicjowanie kontaktów, organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach, oraz budowanie długotrwałych relacji.

- Obsługa leadów i samodzielne działania akwizycyjne: chociaż otrzymasz wsparcie w postaci leadów, oczekujemy, że większość Klientów pozyskasz samodzielnie dzięki proaktywnemu podejściu i wysokiej inicjatywie.

- Realizacja ambitnych planów sprzedażowych: dążenie do osiągania i przekraczania wyznaczonych celów sprzedażowych, poparte wcześniejszymi sukcesami w sprzedaży.  - Współpracą z pozostałymi działami firmy, w tym przede wszystkim - marketingiem.

Nasze wymagania:  - Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży: poszukujemy osoby z udokumentowanym doświadczeniem handlowym, która ma historię osiągania znaczących wyników.  - Wysoka motywacja i orientacja na cele: oczekujemy, że Twoja praca będzie napędzana chęcią osiągania najlepszych możliwych wyników.  - Proaktywność i inicjatywa: chcemy, abyś był/a osobą, która nie tylko reaguje, ale też aktywnie wprowadza nowe pomysły i rozwiązania, mając na celu rozwój własnej bazy klientów.  - Oczekujemy bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych  jesteś osobą otwartą i komunikatywną,  - Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy i obowiązków  - Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

To oferujemy

  •  zatrudnienie w ramach umowy B2B preferowane lub UoP,

  • elastyczność godzin pracy możliwość częściowego home office,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia kwartalna za realizację planów,

  • wstępne wdrożenie w ramach indywidualnego programu,

  •  kompleksowe wdrożenie w produkty i usługi od podstaw,

  •  przejrzyste i realne ścieżki awansu w zależności od predyspozycji i umiejętności - w obszarze sprzedaży, zarządzania projektami lub e-commerce,

  •  bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  •  możliwość korzystania z zaawansowanego systemu CRM i systemu do zarządzania zadaniami,

  •  możliwość brania udziału w spotkaniach networkingowych i eventach branżowych,

  •  narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  •  dofinansowanie do pakietu sportowego MultiSport.

Proces rekrutacyjny w Starlit to dla Ciebie tylko 4 krótkie kroki oby do sukcesu

  • Wyślij swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

  • Gwarantujemy, że dokładnie zapoznajemy się z każdym CV, które otrzymujemy, jednak – na tym etapie - odzywamy się tylko do wybranych osób.

  • Jeśli Twoje kwalifikacje i doświadczenie będą odpowiadać naszym oczekiwaniom,   w ciągu 7 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na rozmowę.

  • Po rozmowie, jeśli podejmiemy chęć współpracy z Tobą, w ciągu 2 tygodni przedstawimy Ci naszą ofertę.

  • Jeśli zaakceptujesz jej warunki, pozostanie nam tylko podpisanie umowy i rozpoczęcie wspólnych działań.

Starlit Accounting sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Wydaje Ci się, że sprzedaż usług księgowych to najnudniejsza praca świata…?

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że może być inaczej?

Kolejny Mistrz Sprzedaży jest nam niezbędny, żeby kontynuować wyznaczanie nowych trendów na rynku biur rachunkowych dla Klienta premium.  Dużo już w tym zakresie od 2010 roku zrobiliśmy, ale wciąż wiele jest jeszcze przed nami!

Jak widzisz, daleko nam do “standardowego” biura rachunkowego, a praca u nas to gwarancja świetnej atmosfery, dużej dawki humoru i - co tu kryć - wielu (satysfakcjonujących) wyzwań.

Od razu uprzedzamy - aby do nas aplikować, nie musisz znać się na księgowości! Jeżeli w sprzedaży czujesz się “jak ryba w wodzie”, a na każdą obiekcję Klienta potrafisz znaleźć kilka argumentów “za”, nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku!

Twoje kompetencje sprzedażowe w połączeniu z entuzjazmem i zaangażowaniem stanowią Twoją ogromną moc. Z przyjemnością odpowiednio je wynagrodzimy, Jest tylko jeden warunek… Musisz aplikować na nasze ogłoszenie i dać nam się poznać.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 919477566