2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wrocław
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Krzyki
Dodane 01 lipca 2024

Doradca Klienta, biuro ubezpieczeń we Wrocławiu

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KADMA Ubezpieczenia poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Doradca Klienta, biuro we Wrocławiu.

Nasze oczekiwania:

  • Uśmiech i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Zaangażowanie i systematyczność,

  • Szybkie przyswajanie wiedzy i gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Średnie wykształcenie,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Niekaralność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

Obowiązki:

  • Ofertowanie ubezpieczeń dla klientów,

  • Obsługa bieżącej bazy klientów,

  • Terminowe rozliczanie dokumentów,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Realizacja planów sprzedażowych, dzięki czemu będziesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,

  • Stałe wynagrodzenie + premie,

  • Szkolenia produktowe,

  • Szkolenia w zakresie technik sprzedaży,

  • Możliwość rozwoju,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • Program Benefit,

  • Spotkania integracyjne,

  • W piątki pracujemy krócej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem jako odpowiedź na ogłoszenie.

Klauzulę informacyjną znajdą Państwo pod adresem www.conditor.pl/klauzule/klauzula-informacyjna-dla-kandydatow-do-pracy/.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 921683227