2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnów
Dodane 20 czerwca 2024

Doradca klienta- bez doświadczenia TUiR WARTA

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaZapraszamy seniorów

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Analiza potrzeb klienta

·        Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz klientów

·        Sprzedaż ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych

·        Budowanie własnej bazy klientów

·        Praca na systemach informatycznych

Nasze wymagania

·        Posiadasz co najmniej wykształcenie średnie

·        Szybko przyswajasz wiedzę

·        Lubisz pracę z klientami

·        Szukasz stabilnego i dochodowego biznesu na lata

·        Osoby aktywne i przedsiębiorcze, a także ceniące sobie samodzielność i możliwość decydowania o wysokości swoich zarobków

·        Chcesz stale się rozwijać i świadomie budować swój biznes

·        Prowadzisz lub planujesz założenie własnego biznesu, niezależnie od doświadczenia

·        Planujesz rozszerzenie swojej działalności o usługi ubezpieczeniowe

To oferujemy

·        Indywidualne wsparcie i program motywacyjny dla nowych agentów Warty

·        Wsparcie w prowadzeniu działalności w tym dofinansowanie do placówek sprzedażowych oraz ich wyposażenia.

·        Udział w konkursach sprzedażowych z nagrodami finansowymi i rzeczowymi

·        Katalog szkoleń, który pomoże w zdobyciu najważniejszej wiedzy z zakresu ubezpieczeń – szkolenia z wiedzy o produktach, a także z technik sprzedaży

·        Praca w dynamicznym zespole sprzedażowym pod opieką cenionych na rynku menadżerów sprzedaży.

·        Udział w dedykowanych programach

·        Dostęp do prywatnej opieki medycznej i benefitów

·        Poszukujemy kandydatów na Agenta Ubezpieczeniowego na terenie całej Polski (wszystkie województwa)

Benefity

·        Atrakcyjny system wynagrodzenia

·        Program wspierający nowych agentów

·        konkursy z cennymi nagrodami pieniężnymi oraz materialnymi

·        Unikatowa wiedza oraz kompetencje

·        spotkania integracyjne

·        ubezpieczenie na życie

·        zniżki na firmowe produkty

·        elastyczny czas pracy

·        Indywidualna ścieżka kariery

·        dofinansowanie do zakupu sprzętu biurowego

·        Wsparcie od najlepszych menadżerów na rynku

·        Atrakcyjne system szkoleń

·        wyjazdy krajowe oraz zagraniczne

·        wsparcie finansowe do otwarcia placówki sprzedażowej

·        System benefitów

Będziesz pracować

·        W oparciu o umowę agencyjną

·        W oparciu o zbilansowany system wynagrodzenia

Zdobędziesz

·        Specjalistyczną wiedzę z zakresu ubezpieczeń

·        Możliwość współpracy z cenionymi na rynku ubezpieczeń menadżerami

·        Dostęp do licznych szkoleń

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 907398443