2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Siedlce
Dodane 03 kwietnia 2024

Doradca Klienta / Bank / Siedlce

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STABILNY O UGRUNTOWANEJ POZYCJI BANK szuka SPECJALISTÓW pragnących:

  • zachować balans pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym,

  • realizować swoje marzenia i cele, a przy tym być docenianym, czuć wsparcie oraz mieć satysfakcję z samorealizacji,

  • poszerzać swoje umiejętności i kompetencje dzięki doświadczeniu innych, wspierać i być wspieranym.

Twój zakres obowiązków:

1. Stacjonarna oraz telefoniczna sprzedaż produktów bankowych (podstawowy zakres). Do wyboru segment Klienta Indywidualnego (kredyty gotówkowe lub mieszkaniowe) oraz Biznesowego,

2. Kompleksowa obsługa Klientów ( w tym ewentualnie kasowa),

3. Realizacja planów sprzedażowych oraz określonych wskaźników, w przełożeniu na wysokie wynagrodzenie dodatkowe, uzależnione od wyników,

4. Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje oraz Testach Wiedzy.

Nasze wymagania:

1. Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych lub sprzedaży telefonicznej,

2. Zorientowanie na cel w przełożeniu na chęć osiągania wysokich zarobków, bez górnej granicy, a przy tym z aspiracjami na dalszy rozwój zawodowy,

3. Komunikatywność , pozytywne nastawienie, a także łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych (weryfikacja w pierwszym etapie rektutacji),

4. Podpisanie umowy lojalnościowej na minimum 6 miesięcy oraz zachowanie tajemnicy przedsiębiorstwa (zapisy ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz poufności) pod rygorem odpowiedzialności karnej.

Nasza siedziba znajduje się w Siedlcach przy ul.Piłsudskiego 12 A

ZAPRASZAMY

OSOBY ZDECYDOWANE ORAZ POZYTYWNIE NASTAWIONE,

CENIĄCE STABILIZACJĘ OSOBISTĄ I ZAWODOWĄ !!!

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 880608257