2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Podkarpackie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Sanok
Dodane 18 kwietnia 2024

Doradca Klienta Bank Millennium Partner

Wynagrodzenie

3 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sanok

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu w roli Doradcy Klienta w placówce partnerskiej Banku Millennium! Jeśli jesteś zorientowany na profesjonalizm, budowanie trwałych relacji z Klientami to Twoja mocna strona, a dodatkowo chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku finansowym, to ta oferta jest dla Ciebie!

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  • Rozwijaj swoją karierę z nami: Placówki partnerskie Banku Millennium to doskonałe miejsce do rozwijania swojej kariery zawodowej. Oferujemy stałe zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę, co daje stabilność i możliwość długoterminowego budowania swojej kariery.

  • Premiowy system wynagradzania: Twoje zaangażowanie i wysiłek zawsze są doceniane. Oprócz stałego wynagrodzenia, oferujemy atrakcyjny system premiowy, który dodatkowo motywuje do osiągania wyznaczonych celów.

  • Wsparcie i rozwój: Jesteśmy przekonani, że rozwój pracowników to klucz do sukcesu. Oferujemy profesjonalne i bezpłatne szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe. Z nami zyskasz nie tylko nowe umiejętności, ale także szansę na awans w strukturze placówki.

  • Przyjazny zespół: Tworzymy atmosferę sprzyjającą efektywnej pracy i zdobywaniu nowych doświadczeń. Jesteśmy zespołem, który ceni współpracę i wzajemne wsparcie.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

  • obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

  • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie maturalne

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

  • Wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

INFORMACJE DODATKOWE:

  • W związku z przepisami RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych), informujemy, że udział w rekrutacji wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zawarcie stosownej klauzuli RODO w przesłanym CV.

  • W celu przyspieszenia procesu rekrutacyjnego, prosimy o przesłanie aktualnego Curriculum Vitae (CV). Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś gotów/a podjąć wyzwanie i rozwijać się w dynamicznym środowisku finansowym, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dołącz do nas, a razem z nami osiągnij sukces w świecie bankowości!

Lokalizacja

Sanok,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sanok
ID: 912677566