2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubuskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Międzyrzecz
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca Klienta Bank Millennium o/Międzyrzecz

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyrzecz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy kandydata na stanowisko DORADCY KLIENTA do placówki partnerskiej Millennium Bank S.A. w Międzyrzeczu

Obowiązki

·         Dopasowanie oferty do potrzeb klientów Banku

·         Poszukiwanie rozwiązań, które ułatwią codziennie życie naszym klientom

·         Przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych

·         Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji

·         Dbanie o najwyższą jakość obsługi

·         Kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku

Wymagania

Jeżeli:

·         Lubisz współpracę z klientami

·         Chcesz im oferować najwyższej jakości produkty

·         Uważasz, że Internet i rozwiązania mobilne zostały stworzone z myślą o takich ludziach jak Ty

·         Chcesz pracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia

·         Marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadać znajomym

·         Chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my zawsze mierzysz wyżej

a do tego:

·         Jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym

·         Umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby klienta

·         Masz minimum średnie wykształcenie oraz choćby krótkie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)

to nasza placówka jest idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Oferujemy

·         Umowę o pracę na czas nieokreślony (na początek okres próbny)

·         Premię uzależnioną od wyników

·         Wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z klientem i produktami bankowymi

·        Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

·         Konkursy z nagrodami

·         Spotkania integracyjne

·         Przejrzystą ścieżkę rozwoju

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Lokalizacja

Międzyrzecz,

Lubuskie

Lubuskie, Międzyrzecz
ID: 802494429