2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubuskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Międzyrzecz
Dodane 23 maja 2024

Doradca Klienta Bank Millennium o/Międzyrzecz

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyrzecz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydata na stanowisko DORADCY KLIENTA do placówki Millennium Bank S.A. w Międzyrzeczu

Obowiązki

· Dopasowanie oferty do potrzeb klientów Banku

· Poszukiwanie rozwiązań, które ułatwią codziennie życie naszym klientom

· Przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych

· Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji

· Dbanie o najwyższą jakość obsługi

· Kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku

Wymagania

Jeżeli:

· Lubisz współpracę z klientami

· Chcesz im oferować najwyższej jakości produkty

· Uważasz, że Internet i rozwiązania mobilne zostały stworzone z myślą o takich ludziach jak Ty

· Chcesz pracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia

· Marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadać znajomym

· Chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my zawsze mierzysz wyżej

a do tego:

· Jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym

· Umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby klienta

· Masz minimum średnie wykształcenie oraz choćby krótkie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)

to nasza placówka jest idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Oferujemy

· Umowę o pracę na czas nieokreślony (na początek okres próbny)

· Premię uzależnioną od wyników

· Wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z klientem i produktami bankowymi

· Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

· Konkursy z nagrodami

· Spotkania integracyjne

· Przejrzystą ścieżkę rozwoju

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Lokalizacja

Międzyrzecz,

Lubuskie

Lubuskie, Międzyrzecz
ID: 920320946