2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Błonie
Dodane 22 maja 2024

Doradca Klienta Bank Millennium Gora Kalwarią

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Doradca Klienta

Miejsce pracy:Góra Kalwarią>

Region: mazowieckie

Wynagrodzenie: 4000-7000zł

Opis stanowiska:

◾sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

◾realizacja indywidualnych planów sprzedaży

◾prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami )

◾wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

Wymagania:

◾roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług będzie dodatkowym atutem

◾mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym

◾bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

◾wysokie zdolności komunikacyjne

◾nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

◾wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

◾pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym

◾stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

◾przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży

◾profesjonalne, bezpłatne szkolenia

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 684152652