2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warmińsko-mazurskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kętrzyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca Klienta Bank Millennium

Lokalizacja

Kętrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.

DORADCA KLIENTA

GŁÓWNE ZADANIA:

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku;

• obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych;

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych;

• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych;

• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego;

• odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji.

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie maturalne;

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych;

• wysokie zdolności komunikacyjne;

• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami;

• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem;

• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

• pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku Millennium;

• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym;

• profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe);

• pracę w przyjaznym zespole.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych

do realizacji procesu rekrutacyjnego"

Lokalizacja

Kętrzyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kętrzyn
ID: 710984850