2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Wilanów
Dodane 21 kwietnia 2024

Doradca Klienta- aplikacji Wpadaj.pl

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

DORADCA KLIENTA

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia

OPIS:

Poszukujemy do naszego biura w Warszawie kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Doradcy Klienta.

Obowiązki:

  • Komunikacja z klientami.

  • Budowanie relacji z klientami.

  • Zarządzanie bazą danych klientów.

  • Uczestnictwo w szkoleniach i wydarzeniach firmowych.

  • Praca z dokumentacją firmową.

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie do pracy.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00

    • Mile widziane zainteresowania branżą beuty albo branżą motoryzacyjną

W zamian oferujemy:

- zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku z profesjonalną kadrą menadżerską, która przygotuje Cię i nauczy od podstaw jak rozmawiać z Klientem (szkolenia na każdym z etapów współpracy)

- Miła atmosfera pracy

- samodzielność w dysponowaniu czasem na przerwę („jestem głody to idę zjeść ”)

- kawa / herbata

- parking dla pracowników

Jeżeli jesteś zainteresowana/y ofertą – NIE ZWLEKAJ-APLIKUJ JUŻ DZIŚ

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 911969822