2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Czyżyny
Dział HR
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Klienta AGD/ RTV M1 Kraków

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyRekrutacja online

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter and Gamble, Kompania Piwowarska, Nestle, Bonduelle, Pepsi GB, Velvet).

Jeśli szukasz wyzwań, zarażasz entuzjazmem i chcesz pracować dla lidera w branży AGD- nie czekaj APLIKUJ !

Doradca klienta AGD/ RTV

Lokalizacja: M1 Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Będziesz pracował/a stacjonarnie w jednej z renomowanych sieci sklepów

  • Będziesz pomagał/a Klientom w wyborze najlepszego sprzętu

  • Będziesz dbał/a o wizerunek marki i estetyczną ekspozycję sprzętu

  • Będziesz Ambasadorem najnowszych technologii w branży AGD na terenie sklepu i nie tylko

Nasze wymagania:

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz tę umiejętność wykorzystać w pracy bezpośrednio z Klientem

  • Jesteś konsekwentny/a i jak postawisz sobie cel, to na pewno go zrealizujesz

  • Rozumiesz, że Klienci kupują od osób, które wzbudzają sympatię i zaufanie

  • Potrafisz poświęcić uwagę i czas pomagając dokonać dobrego wyboru

  • Chcesz być dobrym doradcą, którego/ą polecają Klienci

  • Zapraszamy do współpracy osoby w każdym wieku

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Premię miesięczną uzależnioną od osiąganych wyników, która nie ma górnego limitu

  • Premię kwartalną za jakość Twojej pracy

  • Pracę dodatkową w wymiarze 80 godzin miesięcznie (20 godzin tygodniowo, głównie w weekendy) w formie umowy zlecenia

  • Wsparcie szkoleniowe – nauczymy Cię jak sprzedawać nasze produkty

  • Możliwość awansu na stanowisko Regionalnego Koordynatora Sprzedaży

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie merytoryczne opiekunów.

Wyślij CV przez formularz

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 904587587