2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta.

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieZapraszamy seniorów

Firma Closer, należąca do grupy kapitałowej Arteria S.A notowanej na GPW w Warszawie, działająca na rynku usług wsparcia sprzedaży, poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta.

Z kim współpracujemy?

Naszym partnerem jest firma AkzoNobel - międzynarodowy producent farb dekoracyjnych i powłok specjalistycznych, właściciel marek Dulux, Sadolin, Nobiles, Hammerite, Interpon, International, Sikkens. W związku z rozwojem sił sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

miejsce pracy: market budowalny

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę

  • Bardzo atrakcyjny system premiowy

  • Pracę z takimi markami jak Dulux, Nobiles, Sadolin, Hammerite

  • Pracę w stabilnej branży budowlanej

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę o dużym zakresie samodzielności

  • Wprowadzenie w obowiązki w trakcie onboardingu

  • Pakiet szkoleń produktowych

  • Możliwość awansu

  • Kartę Multi Sport

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Program poleceń pracowniczych

  • Zniżka na produkty na produkty AkzoNobel

Za co będziesz odpowiadać?

  • Realizację planów sprzedaży dla jednych z najbardziej znanych produktów na rynku

  • Profesjonalną obsługę Klienta

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z Kierownikiem działu oraz Przedstawicielem Handlowym

  • Merchandising

  • Utrzymywanie dobrego wizerunku produktów i firmy w punktach sprzedaży

Czego oczekujemy?

  • Realizacji celów sprzedażowych

  • Wiedzy z zakresu merchandisingu

  • Komunikatywności i partnerskich relacji z Klientami

  • Umiejętności stosowania technik sprzedaży

  • Świadomości biznesowej

  • Umiejętności planowania i bardzo dobrej organizacji pracy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Closer Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00- 193 przy ul. Stawki 2A , wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000589577 (dalej jako: „Spółka”).Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych kontakt możliwy jest na adres mailowy odo#closeragency.pl

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres 24 miesięcy. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych może być AkzoNobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w zakresie procesu rekrutacji. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych i cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910640551