2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wieluń
Dodane 06 maja 2024

Doradca-Kasjer Oddział Partnerski Santander Consumer Banku

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do Oddziału Partnerskiego Santander Consumer Bank S A. w Wieluniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca- Kasjer

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego;
  • wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • sumienności;
  • dobrej organizacji pracy;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;
  • zdolności interpersonalnych;
  • zaangażowania oraz nastawienia na sukces i wyniki;
  • dynamizmu w działaniu;
  • umiejętności obsługi komputera

Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji codziennych zadań,
  • szkolenia przygotowujące do pracy na wybranym stanowisku,
  • wynagrodzenie stałe + premię

Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank;
  • profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w Banku, obsługa kasowa;
  • samodzielna realizacja założonych celów;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 23.05.2024

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 648310395