2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Grudziądz
Dodane 29 maja 2024

doradca handlowy w salonie Jeep

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Poszukujemy Doradcy Handlowego marki JEEP - Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, która poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób do wzmocnienia naszego zespołu.

Jeśli jesteś komunikatywny, zmotywowany i gotów na nowe wyzwania, to czekamy właśnie na Ciebie!

Co oferujemy?

-Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży

-Możliwość rozwoju

-Stabilne zatrudnienie w godzinach 9-17

-Wsparcie i szkolenia z zakresu produktów oraz technik sprzedaży

-Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

Twoje obowiązki:

-Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z nimi

-Prezentacja i sprzedaż samochodów nowych

-Realizacja planów sprzedażowych

-Współpraca z innymi działami firmy

Czego oczekujemy?

-Wysokiej kultury osobistej

-Miłej aparycji

-Doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym

-Umiejętności budowania i utrzymania relacji z klientami

-Zdolności negocjacyjnych i komunikatywności

-Zaangażowania, ambicji î samodzielności w realizacji zadań

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukcesy!

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 920263054