2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Garwolin
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Handlowy ds. Odnawialnych Źródeł Energi - Kowalscy Garwolin

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Energia Kowalscy

Jesteśmy hurtownią budowlaną specjalizującą się w dziedzinie pokryć dachowych, stolarki okiennej/drzwiowej oraz odnawialnych źródeł energii. W związku z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku:

-Doradca Handlowy ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Obowiązki:

• Doradztwo i edukacja klientów w zakresie odnawialnych źródeł energii

• Sprzedaż produktów w zakresie OZE, tj. instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła

• Dopasowanie odpowiednich rozwiązań

• Przygotowanie ofert handlowych i zawieranie umów z klientami

• Aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedaży

• Praca w biurze i terenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w temacie: ,,Specjalista ds. OZE" na adres email lub bezpośredni kontakt w firmie.

Dach Kowalscy Wola Rębkowska

ul. Przemysłowa 80

08-400 Garwolin

TEL: 60*****89

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 868375757