2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Śląskie
  6. Odnawialna - Kuźnia Raciborska
Dodane 26 maja 2024

Doradca Energetyczny Racibórz i okolice

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kuźnia Raciborska

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Energetycznego

Wymagania:

Własny samochód, Laptop, Smartfon, Pozytywne nastawienie, Chęć do pracy oraz rozwoju,

Twój zakres obowiązków: Aktywny kontakt z klientem (telefoniczny/mailowy) Dbałość o utrzymanie pozytywnych i długofalowych relacji z Klientami Wsparcie zespołu Handlowców w ich codziennych obowiązkach Ewidencjonowanie i weryfikacja dokumentów. Kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klienta Wykonywanie prac administracyjno-biurowych Bieżące raportowanie stanu wykonanych zadań

Nasze wymagania: Komunikatywność, Otwartość na kontakt z klientem, Zapał i dobre nastawienie do pracy. Dyspozycyjność w godzinach: 8:00-20:00 wedle osobistych ustaleń, Możliwa praca w weekendy!

Oferujemy: Szkolenia umożliwiające samodzielną pracę. Możliwość szybkiego rozwoju oraz awansu, Wypłatę na czas 10-14 dzień miesiąca. Przyjazna i miła atmosferę w pracy. Brak środowiska stresowego. Zarobki w wysokości 7000-10000 Zł brutto. Osoby zainteresowane zapraszam do pozostawienia wiadomości prywatnej z numerem telefonu oraz krótką informacją o sobie, nie wymagamy CV. Odezwiemy się do każdej chętnej osoby

Lokalizacja

Kuźnia Raciborska,

Śląskie

Śląskie, Kuźnia Raciborska
ID: 896342933