2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wałbrzych
Nasz Prąd S.A
Dodane 31 maja 2024

Doradca energetyczny

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Doradca energetyczny ds. OZE

Wynagrodzenie - 6 000 - 12 000 zł/mies. netto

Wymiar pracy - pełny etat

Katowice/Gliwice/Zabrze/Tychy/Bielsko-Biała/Opole/Częstochowa

Branża: pompy ciepła, magazyny energii, fotowoltaika, termomodernizacja

Obsługa pełnego zakresu produktów dotowanych poprzez program Czyste Powietrze,

Rekrutacja online

Samochód służbowy oraz karta paliwowa: Tak

Pełnowymiarowy czas pracy,

System wynagrodzeń: podstawa + prowizja

Wymagane doświadczenie: Nie

Twój zakres obowiązków:

· aktywne pozyskiwanie klienta w terenie, klient indywidualny oraz biznesowy,

· budowanie bazy klientów na podstawie określonego systemy pozyskiwania kontatków,

· odbywanie spotkań z klientami

· kompleksowa obsługa klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

· sprzedaż innowacyjnych produktów OZE : pompy ciepła, magazyny energii, fotowoltaika, termomodernizacja - kompleksowa realizacja pod Program Czyste Powietrze wraz z pełna obsługą formalności przez biuro,

Nasze wymagania:

· chęć do pracy i rozwoju

· wysoko rozwinięte kompetencje miękkie

· motywuje Cię praca na celach sprzedażowych i "sportowa" rywalizacja

· lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo

· zarażasz pozytywną energią

· dyscyplina

To oferujemy:

· będziesz pracować z jednym z najczęściej wybieranym dostawcą rozwiązań OZE w Polsce

· oferujemy elastyczną formę współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie lub własna działalność

· otrzymasz gwarantowaną podstawę,

· pracuj na prowizji bez sufitów - zarabiaj realnie nawet powyżej 20 000 zł netto miesięcznie

· możliwość wygrywania wewnętrznych konkursów sprzedażowych

· zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie na start oraz platformę e-learning

· otrzymasz wsparcie managera oraz topowych trenerów sprzedaży w Polsce,

· nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży,

· możliwość awansu poparta wynikami, a nie długością stażu pracy,

· otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, karta paliwowa, platforma CRM, biuro)

CV prosimy wysyłać bezpośrednio poprzez OLX.

Pierwszy etap rekrutacji obdywa się w określone dni poprzez platformę Zoom/GoogleMeet/Teams.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 918924742