2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca ds. złota i biżuterii | CH Westfield Arkadia

Wynagrodzenie

4 250 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Od 1976 roku tworzymy wyjątkową biżuterię, w której przenosimy to co ulotne w ponadczasową doskonałość. Umiejętnie łączymy rzemiosło i sztukę, podkreślając ponadprzeciętność piękna w każdym produkcie.

Od 2017 roku SAVICKI.pl jest jednym z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w branży jubilerskie w Polsce. Posiadamy biuro w Zielonej Górze i Lublinie oraz salony stacjonarne.

Teraz czekamy na Ciebie!

Do naszego salonu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca ds. złota i biżuterii

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • Profesjonalna obsługa klienta w salonie stacjonarnym oraz poprzez kontakt telefoniczny i mailowy,

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem poprzez kontakt telefoniczny i mailowy

  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów w salonie,

  • Dbałość o dobry wizerunek marki,

  • Realizowanie planów sprzedażowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane w branży jubilerskiej),

  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji,

  • Umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Nastawienia na osiąganie celów i wyników,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Dyspozycyjności i elastyczności.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • STABILIZACJA. Pracując z nami nie będziesz musiał martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę na podstawie umowy w środowisku dóbr luksusowych.

  • ROZWÓJ. U nas każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy.

  • CZAS PRACY, wspólnie zdecydujemy o najdogodniejszych godzinach pracy.

  • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu.Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska.

  • W SAVICKI masz realną szansę na realizację swoich własnych pomysłów. Każda idea jest na wagę złota!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 884001254