2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrów Wielkopolski
Zuzanna
Dodane 23 maja 2024

Doradca ds. Termomodernizacji Budynków

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu jako Doradca ds. Termomodernizacji Budynków!

Wierzymy, że każdy może odnieść sukces w branży, dlatego jesteśmy gotowi nauczyć Cię wszystkiego, co niezbędne. Nasz zespół specjalizuje się w kompleksowej modernizacji budynków, obejmującej szeroki zakres działań, począwszy od wymiany źródła ciepła, aż po pełną termomodernizację, wspierając w ten sposób wdrażanie technologii przyjaznych środowisku i tworzenie bardziej energooszczędnego świata.

Twoje główne obowiązki:

· Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych

· Ocena właściwości pod kątem potencjału fotowoltaicznego, przydatności pomp ciepła oraz możliwości termomodernizacji

· Przekazywanie klientom informacji technicznych w sposób jasny i zrozumiały

· Realizowanie wyznaczonych celów

· Praca mobilna - w terenie

Oczekujemy od Ciebie:

· Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

· Zdolności w przekazywaniu informacji technicznych odbiorcom, którzy nie są specjalistami w danej dziedzinie

· Prawa jazdy kat.B (warunek konieczny)

· Chęci ciągłego rozwoju

· Motywacji i determinacji

· Umiejętności radzenia sobie ze stresem

· Zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta

· Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.

Oferujemy:

· Najlepszą na rynku oferta dla klientów

· Szkolenia przygotowujące do skutecznej pracy

· Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów

· Wsparcie: inżynierów PV, PC, ME, kalkulatory analityczne

· Konkurencyjne wynagrodzenie z dodatkami motywacyjnymi.

· Kompleksowe szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

· Możliwość pracy w przyszłościowej firmie, która jest liderem w dziedzinie energii odnawialnej

Jeśli entuzjastycznie podchodzisz do idei przejścia na czystą energię i chcesz rozwijać się w obszarze zdolności sprzedażowych, serdecznie zapraszamy do aplikowania! Dołącz do nas w naszym dążeniu do czystszej i bardziej zrównoważonej przyszłości energetycznej!

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 917161293