2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca ds. studiów

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji na studia wyższe i podyplomowe
  • Przyjmowanie i weryfikacja dokumentów cudzoziemców: Profesjonalne przyjmowanie i szczegółowa weryfikacja dokumentów od cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia.
  • Obsługa telefoniczna i email Kandydatów: Zapewnienie wysokiego standardu obsługi kandydatów poprzez skuteczną komunikację telefoniczną oraz korespondencję mailową.
  • Udział w targach edukacyjnych: Reprezentowanie firmy podczas targów edukacyjnych, promocja oferty edukacyjnej oraz budowanie pozytywnego wizerunku Uniwersytetu.
  • Praca w systemie CRM: Skrupulatne i efektywne korzystanie z systemu w celu sprawnego zarządzania danymi dotyczącymi procesu rekrutacyjnego.
  • Aktualizacja danych w wewnętrznych systemach informatycznych: Regularna aktualizacja informacji w wewnętrznych systemach informatycznych, dbając o ich dokładność i kompletność.

Poszukiwane kompetencje

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego
  • wykształcenie min. średnie
  • min. roczne doświadczenia w obsłudze klienta
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • gotowość do pracy w wybrane soboty

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity w postaci dodatkowych dni wolnych w roku kalendarzowym
  • atrakcyjne dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń językowych
  • udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 911953003