2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Derkacz
Dodane 12 kwietnia 2024

Doradca ds. sprzedaży w sklepie z częściami motoryzacyjnymi

Lokalizacja

Derkacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Stała współpraca z klientem, doradztwo w doborze odpowiednich części, sprzętów

  • Obsługa urządzeń biurowych takich jak drukarka, kserokopiarka, skaner, komputer i telefon

  • Fakturowanie towaru

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym

  • Przygotowywanie i archiwizacja dokumentów i faktur

  • Zapewnienie porządku i czystości w biurze

  • Obsługa gości i klientów w biurze

  • Wspieranie innych pracowników w wykonywaniu zadań

  • Wspieranie działań marketingowych firmy

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży części pojazdów samochodowych, ciężarowych, maszyn rolniczych,

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych

  • Chęć do nauki i poznawania nowych doświadczeń

  • Umiejętność organizacji pracy i czasu oraz skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • Dobra komunikacja interpersonalna i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stała praca w miłym i zgranym zespole.

  • Auto służbowe

  • Umowa i pracę

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Lokalizacja

Derkacz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Derkacz
ID: 904439761