2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Robert
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca ds. sprzedaży / Sprzedawca - Parkiet Studio

Wynagrodzenie

6 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Rekrutujemy!

Jeżeli dobrze czujesz się w sprzedaży a dodatkowo oczekujesz rozwoju swoich umiejętności tutaj znajdziesz taką szansę.

Parkiet Studio to firma, której doświadczenie sięga już 20 lat. Jesteśmy liderem w naszej branży. Zajmujemy się dystrybucją podłóg drewnianych i drzwi wewnętrznych topowych polskich producentów.

Od wielu lat jesteśmy marką rozpoznawalną i doskonale odbieraną na rynku. Gwarantujemy, że połączenie solidna firma i dobry handlowiec zapewnią doskonałe wyniki.

Zakres obowiązków

  • obsługa klientów w salonie sprzedaży

  • przygotowanie ofert handlowych, negocjowanie oraz tworzenie zamówień

  • sporządzanie dokumentacji niezbędnej w procesie obsługi Klienta

  • współpraca z projektantami wnętrz i wykonawcami

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie: zależy nam na pracy z osobą której chce się chcieć – tylko tyle i aż tyle

  • Aktywność: budowanie jakościowej relacji biznesowej z naszymi Klientami i obsługa nowych Klientów to fundament naszej pracy, jeśli lubisz ludzi, a oni lubią Ciebie ta praca spełni Twoje oczekiwania

  • Wiedza: jeśli nie znasz naszej branży nic nie szkodzi, chętnie nauczymy Cię wszystkiego, od Ciebie oczekujemy gotowości do nauki i ciekawości w zdobywaniu wiedzy zarówno tej produktowej jak i dotyczącej pracy z Klientem i Zespołem

  • Samodzielność: Twoim zadaniem będzie również tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, dlatego ważna jest dokładność, profesjonalizm i terminowość.

  • Energia: pracujemy dużo i efektywnie, cały Zespół daje z siebie wszystko i takiej osoby też szukamy, motywacja do działania, gotowość na zmiany, umiejętność pracy w Zespole i z Zespołem. Lubimy to co robimy i zależy nam na pozytywnym podejściu.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w jednej z 4 naszych lokalizacji (Targówek, Mokotów, Ochota lub Janki). Miejsce do ustalenia.

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon, dobra kawa, wygodne, duże biurko, atmosfera sprzyjająca pracy – dbamy o to, żeby nasi pracownicy lubili swoją zawodową przestrzeń

  • Możliwość dołączenia do renomowanej firmy z wizją i bardzo dobrym odbiorem wśród klientów

  • Pracę w niektóre soboty (jedna, ewentualnie dwie będą wolne)

  • Atrakcyjne zarobki (od 5tyś do 15 tyś) po okresie próbnym

  • Dodatkowe ubezpieczenie i pakiet zdrowotny

Zapraszamy do wysyłania swoich CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 901071985