2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zgorzelec
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów w Salonie Skody w Zgorzelcu

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ultima Auto, dealer Skody, Kia i Isuzu w Jeleniej Górze i Zgorzelcu poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca ds. Sprzedaży Samochodów w Salonie Skody w Zgorzelcu.

Twój zakres obowiązków:

- Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży samochodów (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)

- Realizacja założonych planów sprzedażowych, jakościowych i marżowych

- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

- Zapewnienie pełnego doradztwa dla Klientów

- Systematyczna praca w systemie CRM

- Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

- Wykształcenie min. średnie

- Znajomość technik i standardów sprzedaży

- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej w oparciu o pełną samodzielność oraz kreatywne podejście do wyzwań

- Zainteresowanie branżą motoryzacyjną

- Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

- Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość rozwoju zawodowego oraz dedykowaną ścieżkę szkoleniową

- Atrakcyjny system wynagrodzeń, w oparciu o indywidualną realizację planów sprzedażowych

- Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

- Pracę z zespole pozytywnych ludzi

Ultima Auto to firma z 25 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Jesteśmy dealerem marek ŠKODA, KIA, ISUZU w Jeleniej Górze i Zgorzelcu oraz Autoryzowanym Serwisem marek SEAT i CUPRA w Jeleniej Górze. Posiadamy nowoczesny serwis blacharsko-lakierniczy. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się, dającej stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju.

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 910263641