2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Dodane 30 maja 2024

Doradca ds. sprzedaży samochodów TOYOTA

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MIR-WIT Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer marki TOYOTA poszukuje do pracy w Salonie -

DORADCY DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW

Miejsce pracy: Al. Obrońców Tobruku 11, Olsztyn

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż samochodów oraz powiązanych usług finansowych,

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich bieżąca obsługa,

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientem,

  • Analiza potrzeb klientów i dopasowanie do nich oferowanych produktów,

  • Przygotowanie ofert handlowych,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Motywacja do działania i nastawienie na realizację celów,

  • Dyspozycyjność (nasz salon jest czynny od pon. do pt. w godz. 8-18, sob. 8-14),

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pełny etat,

  • Umowę o pracę/ Umowę zlecenie/ B2B (do wyboru),

  • Motywacyjny system wynagrodzeń,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Kartę Medicover Sport,

  • Niezbędne narzędzia do realizacji celów sprzedażowych,

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy.

Zainteresowany/a? Wyślij swoje CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.06.2024r.

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 916473200